Оваа смеса се прави од рен, мед и лимон и е совршен за губење на вишокот килограми и масните наслаги на стомакот.

Read more...

Ова лето имаше многу сончеви денови и повеќето луѓе ’фатија’ убава боја. Ако сакате вашиот тен што е можно подолго да остане бронзен, следете ги овие совети.

Read more...

Жолтите траги под пазувите најмногу се забележуваат на бели маици, но и за тоа има лек

Read more...

Високо ниво кортизол во косата е индикатор за претстоен срцев удар.

Read more...

Некогаш овие проблеми лесно се решавале со помош на неколку лековити состојки коишто, обично, ги имате во вашиот дом.

Read more...

За жените по породувањето повторно да се чувствуваат пожелни и секси, потребни се 409 дена, покажува истражувањето спроведено во Велика Британија на примерок од илјада жени

Read more...

Сите знаеме дека пивото е омилен алкохолен пијалак на многу луѓе, без разлика дали во комбинација со одредени јадења или не.

Read more...

Беспрекорно белите заби се сон на секоја личност. За да го постигнете тоа потребни ви се само две состојки.

Read more...

Целулитот е проблем со кој се соочуваат сите жени. Многу е тешко целосно да се отстрани, но со правилна исхрана, вежби и масажа може значително да се намали.

Read more...

Секоја жена порано или подоцна се соочува со ситуација кога мора да се обрати на доктор поради симптоми за кои и е непријатно да зборува – црвенило, чешање на вагината, потекување, стомачна болка, секрет со лош мирис …

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
Најдобрата пица во Скопје уште од 1991 година.
Хотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Хотел "Сити Парк", отворен во октомври 2010, е нов, модерен и луксузен хотел со 4 *. ...