Имате големи гради, но сметате дека не ви се доволно стегнати? Добредојдовте во клубот каде некои нешта можат многу лесно да се поправат.

Read more...

Секако дека не можеме баш секогаш да јадеме на трпезариска маса, туку понекогаш тоа мораме да го правиме и онака на брзина, додека сме на нога, но тоа не смее да ни стане навика.

Read more...

Благодарејќи им на „пуш-ап“ градниците, денес и жените со мали гради можат да изгледаат како да имаат бујно деколте.

Read more...

Третманот со пчели во Кина се користи повеќе од 100 години, но од пред само пет години овој третман е признат како традиционално медицинско средство.

Read more...

Погледнете го краткото видео на сурферката Анастасија Ашлеј со кое таа го освои интернетот.

Read more...

slabodebelОбично се мисли дека дебелината не е здрава, а виткоста симбол и доказ за здравје.

Read more...

bikinceВо зенитот на летната сезона сме, но тоа може да преставува и проблем, особено за оние девојки кои не се задоволни од својот изглед во бикини.

Read more...

fitpplСамо неколку едноставно навики може да бидат клучни во разликата помеѓу фит личност и онаа на која ú се познава дека седи на каучот со чипс во раката и гледа телевизија.

Read more...

sexystomakЖенскиот фитнес модел и тренер Мишел Џејкот ве учи на абдоменални вежби кои можете да ги правите во својот дом, теретана, плажа, било каде што ќе посакате, со што ќе добиете одличен и секси изглед на вашето стомаче.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?