Иако се чини дека е безопасен откако ќе го преболите, херпесот засекогаш останува во човечкото тело откако еднаш ќе влезе.

Read more...

Настинката и грипот се меѓу најчестите заболувања на дишните органи, кои се јавуваат прилично често, кај некои луѓе и по неколку пати годишно.

Read more...

Со масажа и козметика не можеме да ја смениме градбата на нашето тело, но можеме да се погрижиме ткивото да биде затегнато и цврсто, што значително допринесува за убавина на телото.

Read more...

Доколку протестирате против вишокот килограми и сакате да се решите од нив, научниците советуваат дека ви е потребна само една лажичка мелен ким дневно.

Read more...

Правете ги овие едноставни вежби по една минута и за многу кратко време ќе се ослободите од несаканиот вишок на килограми.

Read more...

Живееме во динамично и стресно време и навистина е големо изненадување кога не се чувствувате растревожено, нервозно или кога не ве боли главата.

Read more...

Брзо и ефикасно слабеење без диета ... Звучи како неостварлив сон или како приказна за мали деца.

Read more...

Доколку планирате да претерате со храната (а и со алкохолот) и имате грижа на совеста поради тоа, ова ви е одлична можност да преземете мерки за враќање во нормала.

Read more...

Болката и во вратот и и во плешките е честа појава кај возрасните.

Read more...

Ако често страдате од затвор и не сакате да консумирате јаки лаксативи кои имаат само привремено дејство, ви препорачуваме да пробате да го пиете овој напиток од само 2 состојки кој многу ќе ви помогне.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град. ...
Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.
Во непосредна близина на најатракивните градски знаменитости хотел ЕПИНАЛ е идеално лоциран во центарот на Битола. ...
"TЦЦ Плаза" е повеќенаменска зграда на четири ката, лоцирана во центарот на Скопје. ...
Хотелот располага со два ресторани, бесплатен интернет и рецепција која работи 24 часа. ...