Со оваа напивка за слабеење ќе добиете резултати какви што ни во сон не сте очекувале.

Станува збор за здрава напивка затоа што освен што го поттикнува слабеењето таа ги исфрла и токсините од вашето тело.  Се пие по една шолја секој ден во период од 6 дена по ред по што се прави пауза од еден ден и повторно се повторува постапката следните 6 дена и така 30 дена. Доста брзо по примена на оваа одлична напивка ќе забележите промена на вашето тело. Ќ е бидете и повеќе од задоволни.

За подготовка на напивката ви се потребни само три состојки и тоа:

-1 лимон
-60 грама магданос                                                                                              
-60 милилитри вода

Се што треба да направите е да го исцедите лимонот, да го исечкате магданосот на ситни парчиња и да ги прелиете со зовриена вода. Потоа треба да оставите да се излади  толку за да можете да ја испиете течноста која не треба да биде жешка.

Напивката толку многу брзо ги согорува маснотиите и ги исфрла токсините од вашето тело, што за многу кратко време ќе се изненадите од резултатот.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?