Подготовка:

Исечете го магданосот ситно (по можност во блендер) па добиената смеса помешајте ја со сок од лимон и ставете чаша вода. Не треба никако да правите резерви од овој сок, бидејќи се пие свеж и наутро на празен стомак и тоа само 5 дена.

Потоа направете пауза од 10-на дена.

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?