FaceBook  Twitter  

Оваа метода на турскиот доктор Ибрахим Сарачоглу ќе ви помогне да го зајакнете имунитетот и да ги изгубите несаканите килограми.

Според докторот, станува збор за постапка за прочистување на организмот која помага да се разградат мастите, посебно околу црниот дроб, го намалува апетитот, го исфрла вишокот вода од организмот, но исто така има и антивирусно и антигабично дејство.

Според тоа, ако се придржувате на постапката ќе изгубите неколку килограми, ќе го зајакнете имунитетот, ќе го прочистите организмот, ќе ги исфрлите камењата од бубрезите и жолчката и ќе ја подмалдите кожата. Докторот посебно го препорачува овој метод за детоксикација на луѓе заболени од хепатитис Б и Ц.

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...
Хотелот располага со два ресторани, бесплатен интернет и рецепција која работи 24 часа. ...
Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...
Поминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар. ...
Место кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.