Благодарение на овој чудесен пијалок многу жени успеваат да го намалат обемот на половината и за 1 сантиметар дневно.

Тајната е во комбинацијата на состојките кои овозможуваат отстранување на вишокот маснотии и вода од организмот, но во исто време се добри и за мозокот и паметењето, како и за видот.

Потребни состојки:

·    1 лажичка мед
·    2 лажички јаболков оцет
·    1 шолја свежо исцеден сок од цитрон

ПОДГОТОВКА:

Eдноставно измешајте ги убаво сите состојки за да добиете воедначена смеса. Вака подготвениот пијалок треба да се пие секој ден пред главното јадење односно пред ручекот или вечерата во тек на една недела, потоа се прави пауза од една недела, па пак се повторува третманот.

Ако не ви се допаѓа сокот од цитрон, или сакате да направите промена, можете да употребите и сок од портокал.

 

 

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?