ban2

Погледнете ги најнеобичните трикови за убавина кои ги користат познатите девојки како Ким Кардашијан, Џенифер Анистон, Сиена Милер, Џенифер Анистон, Марија Кери и Ема Стоун.

Read more...

Сакате да имате беспрекорна кожа преку лето за која нема да ви бидат потребни да користите филтери на фотографиите за да изгледате убаво?

Read more...


Ким Кардашиан направи да копнееме по моливчињата за очи во секоја нијанса на сино откако ја објави ваа Instagram Selfie со впечатливо тиркизно моливче.

Read more...

Црните моливчиња ја покажуваат својата сестраност, црвените кармини се повторно возбудливи, а зацрвенетата кожа го заменува обликувањето оваа есен.

Read more...

Започнете го денот со позитивни чувства и полни со самодоверба!

Read more...

Во соработка со SEVENTEEN доделуваме подарок – кармин Matte Lasting Lipstick (N017) и лак за нокти Supreme Nail Enamel No 154 кој совршено ќе одговара на пролетните и летни нијанси на вашите усни.

Read more...

Природно убавата кожа треба правилно да се негува. Убавата кожа во комбинација со природни усни и многу малку шминка овозможува да изгледате убаво во кој било период од денот.

Read more...

 

Прочитајте која боја на усни повторно е ИН

Read more...

Во овој период секоја година почнувам да горам од желба за портокалови и црвени тонови со сета сила.

Read more...

Секоја која може да се нарече себе си ’другата половина’ на Џони Деп веќе има големо признание од нашиот табор, особено што тие и официјално се венчаа неодамна! Но, кога ќе се искомбинира тоа со беспрекорната убавината, тогаш гледаме во една сериозно успешна дама.

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?