Предновогодишната атмосфера е совршен период за да се подновите или подарите сет шминки кои можете да ги добиете по примамлива цена.

The Stylist - маскара во црна нијанса >>

Една од првите интернет продавници за облека и козметички производи во Македонија Трговски.мк, во соработка со македонската блогерка Дани Ѓуровска ни претстави супер новогодишен подарок со кој можете да се израдувате самите себеси, но и вашите најблиски. Станува збор за сет со шминки од познатиот бренд за декоративна козметика „Seventeen“ кои се одличен избор за празничен makeup look. Сетот се состои од маскара „The Stylist“, металик сенка за очи „Extra Sparkle Shadow“ и кармин „Matte Lasting Lipstick“ во вашата омилена нијанса, но и тренди „crop top“ маица и несесер од македонскиот бренд Factory.

Matte Lasting Lipstick - кармин >>

Она што е најдобро за овој сет е примамливата цена која изнесува 1490 денари што значи 45% попуст на производите и вклучена достава до вашата врата.

Extra Sparkle Shadow - сенка за очи >>

Па побрзајте, количините се ограничени.

види повеќе »

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?