Ова никој не го очекуваше

Новите трендови секој ден ги поместуваат границите, но никој не очекуваше дека еден ден и влакната во носот ќе станат популарни. Имено, новиот моден тренд кој почна да се шири во светот и да привлекува внимание е толку популарен што тинејџерките од најразлични елови на светот ставаат вештачки трепки во носот, се фотографираат и фотографиите гордо ги покажуваат на социјалните мрежи. Па така по бизарните нокти на кои можевме да ги видиме машките и женските полни органи, како и бизарните веѓи со плетенки, на ред дојдоа и трепките, но „инсталирани“ во ноздрите, што нам, ни изгледа мошне грдо.

Што мислите вие?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?