ban2

Испробајте го овој едноставен трик и ќе бидете изненадени од резултатот.

 

Испробајте го овој едноставен трик и ќе бидете изненадени од резултатот. За заводлив поглед како од рекламите, вам ви е потребно бебешка пудра и маскара. За трепките да ви изгледаат погусти, потребно е да го направите следново: Најпрво извиткајте ги од коренот, а потоа на средината. Потоа нанесете еден слој маскара.

Ставете малку бебешка пудра во чист сад и со помош на чепкалка за уши поминете преку врвовите и корените на трепките, така што целосно ќе бидат прикриени со пудра.

Една од најдобрите маскари на нашиот пазар – дали сте ја пробале? 

За крај, нанесете уште еден слој од вашата омилена маскара, а потоа веќе ќе бидете подготвени да го погледнете момчето кое ви се допаѓа.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?