Сите девојки при нанесувањето на својата омилена маскара сакаат да добијат максимално раздвоени трепки, без грутки.

Сите девојки при нанесувањето на маскарата сакаат да добијат максимално раздвоени трепки, без грутки. Токму тоа го ветува и оваа нова маскара со посебна формула која се активира откако ќе ја протресете. Маскарата „Volume Shake“ ви ветува нежни и извиткани трепки без грутки, а истовремено и богат волумен во само еден потег. Четката ги нагласува вашите трепки и максимално ги раздвојува. Како се користи? Протресете ја маскарата вертикално од 3 до 5 пати кога е тоа потребно. Таа веднаш ќе се освежи и ќе ви даде максимални резултати. Уште една предност е што е дерматолошки и офтамолошки испитана!

Една од најдобрите маскари на нашиот пазар – дали сте ја пробале >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?