ban2

Пролетта е време кога треба да ја освежите вашата шминка со посветли бои.

Ние ви предлагаме да започнете со нов кармин ...

Оваа пролет во мода се светло црвените и нежните розови мат нијанси. Во комбинација со минималистичка шминка, уредно обликуван веѓи и ненаметлива фризура, овие неодоливи нијанси ќе привлечат внимание на вашето лице и ќе ја разбудат вистинската ИТ дама во вас.

Како да го изберете вистинското руменило за вас >>

НАШ ИЗБОР

Оваа пролет ви препорачуваме да ги пробате новите нијанси на кармините MATTE Lasting Lipstick од Seventeen ако сакате да бидете во чекор со трендовите. Станува збор за кармини со долготраен мат ефект кој можете да го најдете во сите шик пролетни нијанси, со заштитен фактор СПФ 15. Карминот е во елегантно сребрено пакување, не остава трага и збогатен е со масло од манго и јојоба за длабока хидратација и нега на усните.

Кликни тука и види ги сите нијанси на овој кармин >>

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?