ban2

Ретки се оние жени кои би имале храброст да носат ваков кармин

А актерката Руби Роуз е една од оние на кои и стои одлично па не е ни чудно што оваа нијанса доби толку внимание.

Едноставно, Руби Роуз одлично го носи!

Ретки се жените кои би имале доволно храброст за да носат ваков кармин. А Руби Роуз е една од оние на кои и стои одлично па не е ни чудно што оваа нијанса доби толку внимание. Имено станува збор за темно-сива металик нијанса на карминот „Urban Decay“ на кој оваа актерка е заштитно лице па нејзиниот избор воопшто не не’ изненадува.

Атрактивната актерка оваа необична нијанса ја носеше на премиерата на нејзиниот нов филм „xXx: The Rise of Xander Cage“ во комбинација со секси металик фустан со длабок прорез и деколте под кое се гледаа нејзините тетоважи.

Оваа нијанса е една од најнеобичните кои сме ги виделе досега на црвениот килим, а станува збор за карминот Urban Decay Vice Liquid Lipstick во нијанса Studded кој може да го порачате и преку интернет за 18 долари.

Па дали би го носеле и вие?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?