FaceBook  Twitter  

Ако сте во потрага по добар коректор за вашиот несесер, тогаш овој текст би можел да ви послужи како добар водич за шопинг.

Radiant, High Coverage Creamy Concealer >>

Не знаеме за вас, но ние веќе некое време не си купуваме козметички производ без да прочитаме рецензија за исиот од потрошувачите. И тоа секако дека ни дава доволно информации за самите производи, односно ни ја откриваат насоката во која треба да се движиме кога одиме во шопинг и кога бараме одреден производ. Секако, понекогаш се случува критиките да се дискутабилни, односно една половина да се задоволни од некој производ, додека друга не, но во таквите ситуации им се припуштаме на интуицијата или едноставно малку подобро го проучуваме составот на производот пред да одлучиме да го купиме. 

Коректор - Μatt Concealer Extra Coverage >>

Но од друга страна постојат и такви производи кои добиваат само позитивни критики од потрошувачите. Па така ако деновиве барате коректор кој не е прескап, и кој покрај добрата цена има и висок квалитет, тогаш сигурно ќе ви помогне оваа листа со неколку коректори за кои досега сме прочитале само позитивни мислења. Меѓу нив секако се и нашите омилени – течниот коректор од Seventeen, Μatt Concealer Extra Coverage, како и кремастиот коректор за висока покриеност High Coverage Creamy Concealer од Radiant Professional Makeup.

Рецензија на течниот коректор Matt Concealer Extra Coverage >>

Maybelline Age Rewind

Revlon, PhotoReady

L'Oréal Paris True Match

Кремаст коректор кој ги покрива сите недостатоци >>

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Дојдете во хотел Александрија и уживајте во прекрасниот поглед на Охридското езеро ... ...
Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...
Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
Ресторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје. ...
Новиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот. ...