FaceBook  Twitter  

Нови нијанси на карминот L'Absolu Rouge од Ланком

Широк спектар на nude нијанси проткаени со атрактивни, чисти и возбудливи бои се главната карактеристика во новата колекција кармини на Ланком. Покрај широкиот спектар бои присутни се и нови текстури, така што темноцрвените нијанси добива посебен впечаток со матирана текстура, додека проѕирните розови нијанси се погодни за секојдневни пригоди.

 

Не треба да ги заборавиме и впечатливите кармини кои во себе содржат светкави честички и кои се наменети за девојките кои што сакаат гламурозен изглед и сјајни текстури, како и совршените пастелни нијанси за неодолива есен.

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...
Хотел "Томче Софка" е лоциран непосредно до центарот на Скопје во Градскиот парк. ...
Хотелот располага со два ресторани, бесплатен интернет и рецепција која работи 24 часа. ...
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...