Нови нијанси на карминот L'Absolu Rouge од Ланком

Широк спектар на nude нијанси проткаени со атрактивни, чисти и возбудливи бои се главната карактеристика во новата колекција кармини на Ланком. Покрај широкиот спектар бои присутни се и нови текстури, така што темноцрвените нијанси добива посебен впечаток со матирана текстура, додека проѕирните розови нијанси се погодни за секојдневни пригоди.

 

Не треба да ги заборавиме и впечатливите кармини кои во себе содржат светкави честички и кои се наменети за девојките кои што сакаат гламурозен изглед и сјајни текстури, како и совршените пастелни нијанси за неодолива есен.

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?