Научете како да го постигнете совршениот изглед за само неколку секунди.

Сите знаеме колку е тешко да ја избереме вистинската шминка за вечерта. Секогаш се плашиме да не претераме или таа да не се размачка. Никогаш не сме сигурни дали треба да ги нагласиме очите или усните? Токму поради тоа, блогерката Дуња Јовановиќ сними кратко видео во кое ни покажува како да ги добиеме совршените усни со боја на вишна, но и нагласени очи за само 5 минути. Погледнете го видеото и пробајте!

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?