Наскоро нов парфем од KKW Beauty

„Crystal Gardenia“, „Crystal Gardenia Citrus“ и „Crystal Gardenia Oud“ се новите парфеми со потписот на Ким Кардашијан. Ова ќе биде петтиот по ред парфем кој познатата старлета го дизајнираше за нејзиниот козметички бренд „KKW Beauty“. Таа на Инстаграм го откри името на новиот парфем и објави неколку фотографии и видео кои се дел од кампањата која пто ја изработија познатите модни фотографи Мерт & Маркус.

Behind the scenes at the KKW Fragrance shoot with @kimkardashian @mertalas @macpiggott

A post shared by KKW FRAGRANCE (@kkwfragrance) on

Парфемот на пазарот треба да се појави на 15 ноември.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?