Како и во областа на облеката, така и во светот на парфемите најпознатите дизајнери сакаат да изненадат со нови мириси во кои можете да се заљубите оваа пролет.

 

Како и во областа на облеката, така и во светот на парфемите најпознатите дизајнери сакаат да изненадат со нови мириси во кои можете да се заљубите оваа пролет. Седум нови парфеми со потпис од модните куќи... Изберете како да мирисате оваа пролет.

See by Chloe

 

parfem

Born in Paradise by Escada

 

parfem1

Dolce od Dolce and Gabbana

 

parfem2

Daisy by Marc Jacobs, So Fresh Delight Edition

 

parfem3

Signorina Eleganza by Salvatore Ferragamo

 

parfem4

Rosabotanica by Balenciaga

 

parfem6

Endless Euphoria by Calvin Klein

 

parfem7

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?