ban2

Светскиот познат мирис од „Moschino“ кој со својот изглед потсетува на средство за чистење стакло, добил нова верзија која ќе ја обожаваат љубителите на цветните мириси.

Светскиот познат мирис од „Moschino“ кој со својот изглед потсетува на средство за чистење стакло, добил нова верзија која ќе ја обожаваат љубителите на цветните мириси.

Новиот парфем Moschino Pink Fresh Couture претставува нов и свеж цветен мирис за жени. Станува збор за освежена интерпретација на оригиналниот мирис на прекрасен и освежувачки начин, во нова боја која е во тренд веќе неколку сезони.

Парфемот е ставен во сјајно и уникатно шишенце кој веќе остави неизбришлива трага благодарејќи на својот дизајн. За нов женствен и забавен изглед, шишенцето е во светло розова боја која е стилизирана со лента во сребрена боја.

moschino

Moschino Pink Fresh Couture е прекрасен мирис кој веднаш ќе ја открие вашата женственост. Мирисот доаѓа и во верзија со гел за туширање и лосион за тело.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?