FaceBook  Twitter  

C-THRU Tender Love е креиран за самоуверени и атрактивни дами кои се енергични и весели, но истовремено и софистицрани и креативни во градењето на својот моден стил.

Производите имаат уникатен изглед во светли бои во кои доминираат нежни пастелни нијанси инспирирани од есенските модни трендови, додека самиот мирис буди самодоверба и енергичност одлично спакувани во амбалажа која го поседува гламурот на дизајнерските модни брендови, но по многу попристапни цени. Tender Love е свеж и женствен мирис кој се отвара со мирисот на сочна круша, измешан со свежата мандарина и енергичниот бергамот, додека средишната нота претставува одличен спој на темјанушка, јасмин и лотосов цвет. Базата содржи фини нијанси на мошус, јантар и ванила, кои заедно ја создаваат магичната аура на модерните дами вљубени во градскиот живот и модата. Неговата харизма маѓепсува и ги трансформира урбаните подрачја во места исполнети со љубов, бои и мириси, а дамите ги претвора во современи стилски хероини полни со животна радост и оптимизам.

Па, дали сакате да ги пробате овие производи? Доколку вашиот одговор е позитивен ве повикуваме да се приклучите на наградниот конкурс „Make a Statement“  кој го организира брендот C-THRU на социјалните мрежи во Македонија и преку кој, покрај производите, ќе можете да добиете и вредносен ваучер во вредност од 8000 денари кој можете да го искористите за шопинг во продавницата на Зара. Повеќе информации за конкурсот, како и за правилата како да дојдете до овие подароци побарајте тука или кликнете на следниот линк.

MAKE A STATEMENT »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ова е модерен, луксузен и удобен хотел, на само пет минути одење од центарот на Скопје. ...
Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...
Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...
Повелете на пријатна атмосфера во ресторанот Домини кој се наоѓа во близина на центарот на градот. ...