FaceBook  Twitter  

Од 1 Септември во парфимериите ширум светот достапно е новото лимитирано издание на парфемот Gucci Guilty Platinum.

Всушност во ова издание спаѓаат два парфеми на Gucci. Едниот е добро познатиот Guilti od 2010, а другиот е машката верзија од 2011 „Guilty Pour Homme“.

„Gucci Guilty Platinum Editions“ пристигнуваат во недливо металик пакување создадено од креативниот директор Александер Мишелс. 

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ова е модерен, луксузен и удобен хотел, на само пет минути одење од центарот на Скопје. ...
Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...
Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...
Повелете на пријатна атмосфера во ресторанот Домини кој се наоѓа во близина на центарот на градот. ...