FaceBook  Twitter  

Од 1 Септември во парфимериите ширум светот достапно е новото лимитирано издание на парфемот Gucci Guilty Platinum.

Всушност во ова издание спаѓаат два парфеми на Gucci. Едниот е добро познатиот Guilti od 2010, а другиот е машката верзија од 2011 „Guilty Pour Homme“.

„Gucci Guilty Platinum Editions“ пристигнуваат во недливо металик пакување создадено од креативниот директор Александер Мишелс. 

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Уникатно опремениот ОК хотел е лоциран во мирен дел на градот, на 2.8 километри од центарот на Скопје. ...
Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...
Рeсторан "Пивница" е лоциран во строгиот центар на градот и постои од 1963 година, додека во 1997 година е возобновен. ...
Хотелот "ОАЗА" е лоциран во самото градско подрачје на градот Штип. ...