1 parfem

Иако, за разлика од другите производи, парфемите немаат рок на траење, не треба да мислите дека тие не можат да се расипат.

Read more...

parfem

Како и во областа на облеката, така и во светот на парфемите најпознатите дизајнери сакаат да изненадат со нови мириси во кои можете да се заљубите оваа пролет.

Read more...

Ако не излегувате од дома без нанесување парфем, имаме лоши вести - најверојатно го нанесувате целосно погрешно.

Read more...

moschino1

Светскиот познат мирис од „Moschino“ кој со својот изглед потсетува на средство за чистење стакло, добил нова верзија која ќе ја обожаваат љубителите на цветните мириси.

Read more...

Постојат некои парфеми кои се вечни, им одолеваат на сите трендови и на кои времето ништо не им може.

Read more...

Брендот оваа година ја слави Габриел, попозната како Коко Шанел.

Read more...

C-THRU Tender Love е креиран за самоуверени и атрактивни дами кои се енергични и весели, но истовремено и софистицрани и креативни во градењето на својот моден стил.

Read more...

После легендарните чевли со црвен ѓон, серијата црвени лакови и карини за уста, францускиот дизајнер се одлучи да го освои светот со парфеми!

Read more...

Од 1 Септември во парфимериите ширум светот достапно е новото лимитирано издание на Gucci Guilty Platinum.

Read more...

Основата на овој парфем е јонска течност, што сама по себе нема мирис, но во комбинација со парфем произведува многу пријатни мирисни ноти.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?