Бидете дел од нашиот летен караван!

Пријавете се и добијте БЕСПЛАТНА ОБУКА за наградба на нокти со гел метода од сертифициран едукатор на MAGNETIC!

Нова техика за цртање на нокти конечно и на нашиот пазар >>

Потребно е само да ги купите материјалите со кои ќе работите (основен градивен гел, прајмер, четка за гел, типсови за надградба, лепило, База&Топ, турпии, гел лак по ваш избор, лепенки за декорација, украси за декорација, лак за нокти). Сетот материјали содржи се што ви е потребно, па ќе можете веднаш да започнете и со работа. Сите пријавени ќе имаат можност поединечно и практично да ја испробаат гел техниката за надградба на нокти.

Добивате диплома за учество во караванот на МАГНЕТИК. За повеќе детали или пријавување Ве молиме јавите се на нашите телефони. ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ на МAGNETIC асортиманот за сите nail техничари, за нарачки направени во текот на обуката во соодветниот град!!! 

21 ЈУНИ КАВАДАРЦИ / 22 ЈУНИ СТРУМИЦА  / 23 ЈУНИ СКОПЈЕ / 28 ЈУНИ БИТОЛА / 28 ЈУНИ ТЕТОВО / 06 ЈУЛИ ПРИЛЕП / 13 ЈУЛИ ШТИП

Како да направите совршен маникир со гел лаковите на Magnetic >>

Пријавување на телефоните: 070 237 447 и 072 247 480 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?