ban2

Ако мислите дека повеќе не постои бјути тренд кој може да ве изненади, причекајте да го видите овој маникир со жица.

Ако мислите дека нема бјути тренд кој може да ве изненади, причекајте да го видите овој маникир со жица. Сигурно веќе се прашувате како се прави ...

Тенката жица се користи ноктите да ги ставите во рамка, а се лепи со помош на специјално лепило и на крајот преку жицата и ноктот се поминува со слој проѕирен лак како се’ би останало на свое место. Покрај врамување на ноктите можат да се направат и разни форми врз него, а се зависи од вашата фантазија и креативност. Варијантите се безброј....

Најновите лакови за нокти кои ќе бидат хит оваа зима >>

Нова техника за цртање нокти која е голем хит во светот конечно и на нашиот пазар >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?