ban2

Оваа есен на вашите нокти сакаме да видиме модри, загасити нијанси

Бордо, кобалт сина, маслинесто зелена и сива – ова се само дел од боите кои ќе бидат клучни за оваа есен и зима кога се во прашање вашите нокти. Тие овој пат добија засилување со мешање на тоновите и нијансите, како и со текстура од светликав седеф и светки во облик на прашок кои на ноктите им даваат преубав блескав изглед.

Од прекрасната модно сина нијанса на Кристијан Лобутин инспирирана од космосот, па се до зелената боја со златни примеси од „JINsoon“, погледнете ги најубавите темни нијанси кои ќе бидат хит во периодот што следува.

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?