FaceBook  Twitter  

Сушењето на лакот на ноктите е нешто што ниту една жена не го сака.

Доколку повеќе не сакате да ја чувствувате непријатната нервоза додека чекате да ви се исушат ноктите и не сте способни да допирате ништо околу вас послужете се со следниов трик за брзо сушење на лакот. Не ви се потребни никакви спрејови ниту ламби, се што ви треба се само 60 слободни секунди. Па така, налакирајте ги ноктите и земете еден празен сад кој ќе го наполните со вода и коцки мраз. Потоа само ставете ги прстите во водата и чекајте 60 секунди. Кога ќе ги извадите лакот ќе биде потполно сув и вие нема да имате потреба да чекате и да се нервирате. Кликнете плеј и погледнете како го прави тоа оваа девојка!

 

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Уникатно опремениот ОК хотел е лоциран во мирен дел на градот, на 2.8 километри од центарот на Скопје. ...
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...
Рeсторан "Пивница" е лоциран во строгиот центар на градот и постои од 1963 година, додека во 1997 година е возобновен. ...
Хотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.
Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...