FaceBook  Twitter  

Сите сакаме да имаме убави раце и средени нокти, дел од нас се грижат самите за своите нокти а дел посетуваат професионалци.

За грижата за ноктите да ни ја направат полесна и поинтересна, компаниите за убавина се трудат да создадат нови и иновативни производи. Најпрво во продажба излегоа лаковите во форма на спреј, а сега на ред се лаковите во форма на маркери.

Ова е најновиот револуционерен производ на компанијата Ciaté London и значително го олеснува процесот на лакирање. Наместо да чекате и до половина час за лакот да ви се исуши, сега за само 3 минути ќе имате убави и средени нокти.

 

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел Бела Куќа и Бистро Бар се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од Широк сокак ...
Се наоѓаме во резиденцијалниот дел на Скопје
Ореов Лад е национален ресторан со 140 годишна семејна традиција, не­зао­би­колно добредојде на дестинацијата кон Матка ...
Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...
Ресторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје. ...