FaceBook  Twitter  

На социјалните мрежи се појави нов тренд кој вас потполно ќе ве воодушеви.

Овој пат не станува збор за шминка или фризура, туку за маникир.

Станува збор за така наречените ‘камени’ нокти. Овој тренд е за оние кои се креативни, иновативни и сакаат да се издвојуваат. Ситните камчиња во разни бои и форми на вашите нокти прават вашите раце да блескаат со беспреорен шарм.

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е сместен во боровата шума во населбата Св. Стефан, на 4км од Охрид и 100 метри од езерското крајбрежје. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...
Најдобрата пица во Скопје уште од 1991 година.
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...
Хотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град. ...