ban2

На социјалните мрежи се појави нов тренд кој вас потполно ќе ве воодушеви.

Овој пат не станува збор за шминка или фризура, туку за маникир.

Станува збор за така наречените ‘камени’ нокти. Овој тренд е за оние кои се креативни, иновативни и сакаат да се издвојуваат. Ситните камчиња во разни бои и форми на вашите нокти прават вашите раце да блескаат со беспреорен шарм.

Премини на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?