FaceBook  Twitter  

За да имате совршени и сјајни нокти потребно е да се грижите за витамините кои ги внесувате во вашиот оганизам како и за негата на самите нокти.

Многу од нас немаат доволно време сами да ги средуваат своите нокти па заминуваат на маникир. Меѓутоа дали знаете дека постои справа која ќе ви ги олесни работите?

Станува збор за електронска турпија за нокти! На овој начин ќе ги заштедите парите кои ги давате секојдневно на маникир како и времето потрошено на домашни третмани за подобрување и зацврстување на ноктите.

Погледнете го видеото и дознајте како самите да ги негувате своите нокти.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Бистро барот Бела Куќа се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од широк сокак. ...
Супер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...
Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...