FaceBook  Twitter  

За да имате совршени и сјајни нокти потребно е да се грижите за витамините кои ги внесувате во вашиот оганизам како и за негата на самите нокти.

Многу од нас немаат доволно време сами да ги средуваат своите нокти па заминуваат на маникир. Меѓутоа дали знаете дека постои справа која ќе ви ги олесни работите?

Станува збор за електронска турпија за нокти! На овој начин ќе ги заштедите парите кои ги давате секојдневно на маникир како и времето потрошено на домашни третмани за подобрување и зацврстување на ноктите.

Погледнете го видеото и дознајте како самите да ги негувате своите нокти.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е сместен во боровата шума во населбата Св. Стефан, на 4км од Охрид и 100 метри од езерското крајбрежје. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...
Најдобрата пица во Скопје уште од 1991 година.
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...
Хотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град. ...