Кога станува збор за дочекот на новата година и како треба да се облечеме по овој повод, најважното нешто не е што точно ќе облечеме, туку да се потрудиме да не изгледаме обично и секојдневно (и малку досадно!).

Read more...

Оваа есен на вашите нокти сакаме да видиме модри, загасити нијанси

Read more...

Сушењето на лакот на ноктите е нешто што ниту една жена не го сака.

Read more...

Сите сакаме да имаме убави раце и средени нокти, дел од нас се грижат самите за своите нокти а дел посетуваат професионалци.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...
Хотел Бела Куќа и Бистро Бар се наоѓа во строгиот центар на градот на 30 метри од Широк сокак ...
ВЕРУВАЈТЕ вашите вкусови ќе бидат задоволени.
Хотелот "Радика" има најлуксузни и најпространи соби во Македонија ...
Повелете бидете наши гости и поминете незаборавни моменти.