Според дерматолозите постојат одредени моменти кога морате да си дозволите да имате по некоја неправилност на вашиот тен.

Read more...

Нашата кожа во текот на студениот зимски период од годината најчесто е сува, се лупи и понекогаш навистина не изгледа убаво.

Read more...

Ќе бидете вчудоневидени од изгледот на вашето лице во огледалото, а тајната лежи во еден дар од природата

Read more...

Прочитајте неколку профи совети и заблескајте како Џиџи...

Read more...

Оваа жена е најпознатиот модел со седа коса – нејзиното тело изгледа беспрекорно а ова е нејзината тајна.

Read more...

Ако не сакате да имате испукани усни, пробајте го овој едноставен трик.

Read more...

Grown Alchemist е австралиски бренд кој претставува нова генерација на производи за органска нега на кожата направени од 100 % природни состојки.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Гостилница Лезет се наоѓа во центарот на Скопје.
Хотелот "Макпетрол" - Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро. ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue – Вашиот избор за свадба од соништата
Една од најдобрите меани во градот
Во строгиот центар на Битола, на Широк Сокак, недалеку од вообичаената градска врева... ...