Според дерматолозите постојат одредени моменти кога морате да си дозволите да имате по некоја неправилност на вашиот тен.

Read more...

Нашата кожа во текот на студениот зимски период од годината најчесто е сува, се лупи и понекогаш навистина не изгледа убаво.

Read more...

Ќе бидете вчудоневидени од изгледот на вашето лице во огледалото, а тајната лежи во еден дар од природата

Read more...

Прочитајте неколку профи совети и заблескајте како Џиџи...

Read more...

Оваа жена е најпознатиот модел со седа коса – нејзиното тело изгледа беспрекорно а ова е нејзината тајна.

Read more...

Ако не сакате да имате испукани усни, пробајте го овој едноставен трик.

Read more...

Grown Alchemist е австралиски бренд кој претставува нова генерација на производи за органска нега на кожата направени од 100 % природни состојки.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е лоциран во средината на рекреативниот центар Маврово, само неколку стотини метри од ски лифтовите и езерото. ...
Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...
Ресторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица. ...
Хотелот "ОАЗА" е лоциран во самото градско подрачје на градот Штип. ...
Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...