Оваа есен ќе се носат навистина различни и интересни фризури. 

Read more...

Најновиот тренд кој ни доаѓа од светот е многу интересен и го опфаќа целиот спектар на бои и идеи, а не е траен, така што може да експериментирате без страв.

Read more...

Црната коса природно побелува и оваа појава не може да се спречи иако на многумина навистина не им се допаѓа, посебно доколку ова почне да се случува кога сте помлади.

Read more...

Познатите манекенки секогаш изгледаат модерно и убаво, без разлика дали фотографите ќе ги фатат на улица или во супер маркет.

Read more...

Една од најпопуларните фризури и ова лето беше кратката боб фризура, но овој пат малку по различна и освежена од минатата сезона.

Read more...

Погледнете кои бои на коса ќе бидат ИН оваа есен >>>>

Read more...

Нова омбре фризура која ќе ве освои на прв поглед!

Read more...

Аргановото масло кое е познато и како „течно злато“ е вековна тајна на мароканските убавици за секојдневна нега на нивната коса. 

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?