chetka1

Мислевте дека никогаш нема да можете да го решите проблемот со заплетканата коса?

Read more...

И познатите ангели на Викторија викендов се забавуваа на Коачела

Read more...

frizura

Негувањето на косата во денешно време не подразбира користење само шампон и балсам за коса, туку и масло за врвовите, разни лосиони, спрејови, маски за коса, ампули...

Read more...

Подаруваме шампон, регенератор и масло за коса од линијата „Exotic Oil“ на „Lorvenn Paris“ инспирирана од скапоцените карактеристики на аргановото масло.

Read more...

shampon

Можеби сѐ уште мислите дека миењето на косата не е некоја голема наука, но постојат и неколку мали трикови кои можете да ги направите при миењето, со чијашто помош косата ќе ви изгледа уште поубаво.

Read more...

 

Пролетните месеци се совршен момент да ја промените бојата на косата.

Read more...

Познатата старлета Ким Кардашијан овој изглед го фура веќе некое време, па по се изгледа дека и овој тренд стана популарен благодарение на неа.

Read more...

pundja4

По оваа пунџа полудеа Французинките, но дефинитивно нема да останете рамнодушни и вие.

Read more...

Погледнете ги овие прекрасни бои за коса, кои сигурно ќе ве инспирираат да заминете кај вашиот фризер.

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?