pundja

Пунџите се многу елегантни фризури, но и доста едноставни. 

Read more...

nemiena

Понекогаш едноставно немате време или пак волја за да ја измиете вашата коса, но сепак сакате да ви изгледа убаво, чисто и сјајно.

Read more...

1 pegla

Многу е тешко да добиете совршено права коса, па пеглата е одличен избор ако немате време да го посетите фризерот.

Read more...

farba

Крајно време е да ја фарбате вашата коса, а немате закажано кај вашиот фризер?

Read more...

1 nadgradba

Надградбата на косата за само неколку минути го исполнува сонот на многу жени.

Read more...

2017

Кога е во прашање обликувањето на косата, 2016 година беше преполна со различни трендови.

Read more...

eva

Погледнете го видеото и научете како лесно и без мака да направите елегантна пунџа.

Read more...

 

pravila

Најголемите фризери во светот ги откриваат основните, но најважни тајни за здрава и убава коса, кои докажуваат дека не е важно да имате многу производи, туку да бидете умешни.

Read more...

2017

Оваа фризура е идеална за оние ситуации кога немате слободно време, а сепак сакате да бидете во тренд.

Read more...

Производите за бојадисување на коса наменети за претставниците на посилниот пол се вистинска иновација во светот на козметиката за мажи.

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?