pravila

Најголемите фризери во светот ги откриваат основните, но најважни тајни за здрава и убава коса, кои докажуваат дека не е важно да имате многу производи, туку да бидете умешни.

Read more...

2017

Оваа фризура е идеална за оние ситуации кога немате слободно време, а сепак сакате да бидете во тренд.

Read more...

Производите за бојадисување на коса наменети за претставниците на посилниот пол се вистинска иновација во светот на козметиката за мажи.

Read more...

chetka1

Мислевте дека никогаш нема да можете да го решите проблемот со заплетканата коса?

Read more...

И познатите ангели на Викторија викендов се забавуваа на Коачела

Read more...

frizura

Негувањето на косата во денешно време не подразбира користење само шампон и балсам за коса, туку и масло за врвовите, разни лосиони, спрејови, маски за коса, ампули...

Read more...

Подаруваме шампон, регенератор и масло за коса од линијата „Exotic Oil“ на „Lorvenn Paris“ инспирирана од скапоцените карактеристики на аргановото масло.

Read more...

shampon

Можеби сѐ уште мислите дека миењето на косата не е некоја голема наука, но постојат и неколку мали трикови кои можете да ги направите при миењето, со чијашто помош косата ќе ви изгледа уште поубаво.

Read more...

 

Пролетните месеци се совршен момент да ја промените бојата на косата.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?