boja

Со бојадисувањето на косата ќе изгледате помлади од другите, кои ќе ве сметаат за далеку попривлечни отколку со седите влакна.

Read more...

frizura0

Некогаш со оваа фризура се гордееле нашите баби, додека на повеќето девојки не им се допаѓала.

Read more...

 elektricitet1

Оние девојки кои често се принудени да се справуваат со наелектризирана коса, знаат колкав проблем е тоа.

Read more...

pundja

Пунџите се многу елегантни фризури, но и доста едноставни. 

Read more...

nemiena

Понекогаш едноставно немате време или пак волја за да ја измиете вашата коса, но сепак сакате да ви изгледа убаво, чисто и сјајно.

Read more...

1 pegla

Многу е тешко да добиете совршено права коса, па пеглата е одличен избор ако немате време да го посетите фризерот.

Read more...

farba

Крајно време е да ја фарбате вашата коса, а немате закажано кај вашиот фризер?

Read more...

1 nadgradba

Надградбата на косата за само неколку минути го исполнува сонот на многу жени.

Read more...

2017

Кога е во прашање обликувањето на косата, 2016 година беше преполна со различни трендови.

Read more...

eva

Погледнете го видеото и научете како лесно и без мака да направите елегантна пунџа.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?