1 kosa1

Овие „безгрижни“ фризури ќе ве поштедат од нервирање кога е во прашање косата, затоа што секогаш изгледаат совршено.

Read more...

kratka

Средната должина на косата ви нуди многу можности за нејзино обликување.

Read more...

1 mech

Се чини дека трендовите за бојадисување на косата никогаш не биле пошарени.

Read more...

kossa4

Оваа фризура ќе ве „спаси“ во моментите кога се брзате и немате време да се посветите на средување на вашата коса.

Read more...

1 pletenki

Две сестри од Норвешка, Миа и Линда, на Инстаграм постојано објавувале фотографии од своите фризури кои привлекле големо внимание.

Read more...

frizuri1

Тенкото влакно не значи дека морате да избегнувате долга коса.

Read more...

hologram4

Дефинитивно светот ќе ја запамети оваа 2017-та година која изненадува со најголемите модни трендови кога било, особено кога се во прашање фризурите.

Read more...

kosa

Редовното скратување на косата е една од тајните за прекрасен изглед.

Read more...

1 frizura

Сте размислувале ли некогаш самите да се разубавите за некои важни настани во вашиот живот?

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?