elektricitet1

Оние девојки кои често се принудени да се справуваат со наелектризирана коса, знаат колкав проблем е тоа.

Read more...

pundja

Пунџите се многу елегантни фризури, но и доста едноставни. 

Read more...

nemiena

Понекогаш едноставно немате време или пак волја за да ја измиете вашата коса, но сепак сакате да ви изгледа убаво, чисто и сјајно.

Read more...

1 pegla

Многу е тешко да добиете совршено права коса, па пеглата е одличен избор ако немате време да го посетите фризерот.

Read more...

farba

Крајно време е да ја фарбате вашата коса, а немате закажано кај вашиот фризер?

Read more...

1 nadgradba

Надградбата на косата за само неколку минути го исполнува сонот на многу жени.

Read more...

2017

Кога е во прашање обликувањето на косата, 2016 година беше преполна со различни трендови.

Read more...

eva

Погледнете го видеото и научете како лесно и без мака да направите елегантна пунџа.

Read more...

 

pravila

Најголемите фризери во светот ги откриваат основните, но најважни тајни за здрава и убава коса, кои докажуваат дека не е важно да имате многу производи, туку да бидете умешни.

Read more...

2017

Оваа фризура е идеална за оние ситуации кога немате слободно време, а сепак сакате да бидете во тренд.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?