Сексапилната актерка од True Blood, Валентина Черви пронајде идеален начин лошата, растурена фризура да ја направи уште посекси од она што таа вообичаено е. Ви звучи невозможно, нели?

Read more...

Ако сакате да се играте со вашата коса оваа сезона, можеби би сакале да се упатите до најблиската продавница за конец или волница и доколку не знаете сами да плетете, побарате нкекој што знае тоа да го направи за вас.

Read more...

Неодамна, македонската поп-пејачката Елена Ристеска-Ивановска, сосема пријатно не изненади со нејзиниот нов секси имиџ.

Read more...

Кога за прв пат слушнав дека Ријана има кратка машка фризура, се нетпрение чекав да видиме каде и што точно скратила, и како и стои кратката фризура.

Read more...

Се прашуваме колкумина од вас некогаш се обиделе да ја пробаат оваа идеја, која всушност претставува комбинација од две фризури во едно?

Read more...

По долгото и топло лето би било пожелно да го посетите вашиот фризер, како би ги скратиле краевите од косата. Тие, најверојатно, веќе се испукани и уништени од сонцето и морската вода.

Read more...

Без разлика дали станува збор за вашата свадба или пак, ја имате честа да бидете гостинка на нечија свадба, овие свадбени фризури се како создадени за вас.

Read more...

Ако размислувате да ја скратите косата и тоа многу кратко, погледнете ја нашата топ 10 листа на кратки фризури и можеби ќе добиете инспирација за вашата идна фризура.

Read more...

Откако се појави на светската музичка сцена Ријана стана позната трендсетерка, меѓу останатото, и поради нејзините екстравагантни фризури.

Read more...

Сите познаваме по некоја девојка која што постојано се трансформира до толку, што понекогаш ни е тешко да го препознаеме истиот лик во неа.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?