bob2

Летото е идеално време да размислите за промена на должината и бојата на косата.

Read more...

kosa

Како што веќе знаете, денешните модни трендови бараат што поприроден изглед на косата.

Read more...

opavche

Овој трик е прегледан повеќе од 10 милиони пати, што не е чудно со оглед на тоа дека е многу едноставен, а резултатот е фантастичен.

Read more...

1vlakno

Се работи за едноставен начин со кој можете да го проверите квалитетот на влакното.

Read more...

kosa1

Спрејот за коса е ефикасно средство за нејзино негување.

Read more...

Една од вечните дилеми на жените е и дали е вистинско време да си ја потскратиме косата или сепак не ни е во толку лоша состојба.

Read more...

Приказната што се крие зад омилената фризура на нашите девојки

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?