Најверојатно ќе посакате да ја скратите косата откако ќе го изгледате видеото

Ова е една од најпопуларните фризури за оваа сезона, а ние денес ќе ви претставиме една блогерка која чекор по чекор им покажува на своите обожаватели, но и на вас како да ја направите сами, без помош на вашиот фризер. Станува збор за совршена виткана боб фризира која можете крајно едноставно да ја направите.

Не ни верувате? Погледнете!

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?