Кејт Мидлтон се појави на церемонијата на која се дава почит кон паднатите британски војници во Првата и Втората светска војна.

Војвотката од Кембриџ ги изненади сите со нејзината нова боб фризура која се познаваше под гламурозниот црн шешир со украс во облик на срце. Но ако подобро погледнете ќе видите дека она што на прв поглед изгледа како кратка фризура, всушност е стратешки подигната долга коса, односно лажна боб фризура која е мошне популарна оваа сезона.

Па, дали ви се допаѓа Кејт со кратка коса?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?