Секоја девојка нетрпеливо го очекува најубавиот ден во нејзиниот живот - денот на нејзината венчавка.

frizura

Секоја девојка нетрпеливо го очекува најубавиот ден во нејзиниот живот - денот на нејзината венчавка. Покрај сите подготовки и планирања на деталите, неизоставен дел е и фризурата, што на некој начин ви дава посебна убавина. Доколку имате коса со средна должина или пак долга, тогаш оваа идеја е наменета токму за вас. Во продолжение погледнете како можете да ја добиете истата и веднаш известете го вашиот фризер!

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?