Секс симболот Брижит Бардо била препознатлива и по својата коса, и овие фризури важат за безвременски.

 bardo

Секс симболот Брижит Бардо била препознатлива и по својата коса, и овие фризури важат за безвременски. Ова видео ќе ви покаже како да ги направите сами, со малку труд.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?