ban2

Краткото дефинитивно е ИН оваа година.

 in1

Краткото дефинитивно е ИН оваа година. „Разбушавената топка“ многу брзо го освои Холивуд, како и многу ѕвезди меѓу кои и Деми Ловато и Кендал Џенер, а воедно стана и најпопуларна фризура на Инстаграм.


Се прашувате кои се предностите на овој специфичен стил?

Добро одговара на секој облик на лице, многу лесно се одржува, но и се обликува. Магијата е во тоа што оваа коса не морате да ја доведувате до совршенство, туку напротив - колку повеќе е неуредна, толку е подобро! Изгледа прекрасно за овие ролетни денови, па тешко е да му одолеете. Дали би се осмелиле да ја испробате оваа ХИТ фризура?

in

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?