Производите за бојадисување на коса наменети за претставниците на посилниот пол се вистинска иновација во светот на козметиката за мажи.

Read more...

Секоја сезона носи нови трендови, а тоа се однесува и за производите за нега на коса каде главна цел е нашата коса да биде здрава, убава и сјајна.

Read more...

Ако сте една од оние девојки кои имаат проблем со коса која многу брзо се мрсни, тогаш оваа вест ќе ве израдува многу.

Read more...

Пречесто користење на пегла за коса може потполно да ви ја уништи!

Read more...

Девојки, дали веќе почнавте да ја планирате вашата новогодишна забава?

Read more...

Претпоставуваме дека веќе сте го закажале својот термин кај фризер за 31 декември, а ако не сте - направете го тоа на време!

Read more...

Бакарната боја на коса ќе биде еден од водечките трендови во 2017

Read more...

Секоја жена може да се бојадиса и да има руса коса, но не секоја дама има здрава и негувана коса.

Read more...

Прочитајте ги овие десет корисни совети за долга и здрава коса

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Нашиот елегантно опремен ресторан се наоѓа во подножјето на Националниот парк Пелистер, на излезот од Битола. ...
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Поминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар. ...
Почуствувајте го единствениот амбиент за Вашите свадби, коктел забави, годишни и романтични вечери... ...
Хотелот Манастир е место каде што ќе најдете мир во кој се спојуваат телото и духот. ...