magna

kosa1

Сакате косата да ви порасне до посакуваната должина?

Read more...

frizer1

Дали некогаш сте излегле од фризерскиот салон и сте се вратиле дома со солзи?

Read more...

top4

Првата помисла која секоја жена ја има кога температурите надвор ќе пораснат, е таа како да ја тргне косата од лицето.

Read more...

1 kosa1

Овие „безгрижни“ фризури ќе ве поштедат од нервирање кога е во прашање косата, затоа што секогаш изгледаат совршено.

Read more...

kratka

Средната должина на косата ви нуди многу можности за нејзино обликување.

Read more...

1 mech

Се чини дека трендовите за бојадисување на косата никогаш не биле пошарени.

Read more...

kossa4

Оваа фризура ќе ве „спаси“ во моментите кога се брзате и немате време да се посветите на средување на вашата коса.

Read more...

1 pletenki

Две сестри од Норвешка, Миа и Линда, на Инстаграм постојано објавувале фотографии од своите фризури кои привлекле големо внимание.

Read more...

frizuri1

Тенкото влакно не значи дека морате да избегнувате долга коса.

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com