ban2

Криси Тајген е горда на своето секси тело кое не е преслабо и има таман онолку облини колку што е потребно. Таа го откри начинот на својата исхрана и вежбите куи се главните виновниот за нејзиниот изглед.

Read more...

Кратките блузи и маици се враќаат на голема врата за оваа сезона, но за овој тренд е потребно да имате совршен стомак.

Read more...

Вежбите со висок интензитет, а со кратко времетраење, помагаат за побрзо согорување на мастите и зајакнување на мускулите

Read more...

Новата програма за вежбање „Флајбер“ станува се попопуларна насекаде низ светот, а најпознатата модна блогерка е целосно воодушевена од неа!

Read more...

Сте успеале, најпосле сте почнале редовно да вежбате!

Read more...

Тие на прв поглед изгледаат совршено - истренирани тела, прекрасна коса, совршени заби и најскапа облека. Сепак, не е сè е толку едноставен.

Read more...

Ако сакате вашиот задник да изгледа убаво во фармерки (но и во костим за капење секако) крајно време е да поработите на случајот и да почнете да правите вежби за зацврстување и затегнување на овој дел од телото.

Read more...

Во видеото подолу, познатиот бикини модел од Флорида, Вики Џастајз која исто така има и многу популарен Јутјуб канал, ни покажува четири едноставни вежби со кои ќе го затегнеме и обликуваме пределот околу половината.

Read more...

Стомакот многу често е проблем и на згодните и (релативно) слаби луѓе. Овие вежби се кратки и интензивни и со самото тоа идеални за сите што немаат многу слободно време за вежбање, а сакаат да изгледаат убаво.

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?