Овде ви приложуваме листа на најдобрите јога вежби кои можете да ги правите во удобноста на вашиот дом.

Read more...

Селена Гомез отсекогаш имала проблеми со вишокот килограми, а годинава благодарение на нејзиниот тренер конечно е во совршена форма.

Read more...

Погледнете го видеото, следете ги советите на тренерот на Џесика Алба и за многу брзо време и вие ќе имате совршени стомачни мускули.

Read more...

Дејвид Кирч, тренерот на многу познати девојки меѓу кои и ангели на Викторијас Сикрет, осмисли одличен тренинг кој содржи 6 вежби за обликување на целото тело.

Read more...

Со овие вежби воедно ќе ги затегнете и вашите бутови, а со редовно вежбање за многу краток период ќе дојдете до фантастични резултати.

Read more...

Реализацијата на оваа програма нема да ви одземе многу време, а ќе ви помогне да го зацврстите телото, посебно во подрачјето на стомакот.

Read more...

Бразилскиот фитнес гуру Леонардо Карвало смисли серија од три многу ефикасни вежби за подигање на задникот кои ги користат сите ангели на Викторија Сикрет.

Read more...

Ако немате време за посета на теретана или часови по аеробик, крајно време е да престанете со оправдувањата и да го направите првиот чекор – почнете да вежбате дома! Многу лесно и едноставно, одвојте си барем половина час за себе и вежбајте во удобноста на вашиот дом.

Read more...

Погледнете ги овие шест едноставни движење со кои, доколку ги правите редовно, секако!, за многу брзо време ќе направите совршен задник.

Read more...

Нека ваша инспирација и мотивација за денес биде познатата манекенка Изабел Гулар и нејзиното совршено затегнато тело

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...
Duvet (Центар) Хотелот се наоѓа во центарот на градот буквално минути пешачење од плоштадот. ...
Хотел "АРКА" е модерен, луксузен и комфорен хотел.
Хотелот "Сончева Порта" се наоѓа во непосредна близина на Охрид, на една висорамнина со 850м надморска височинa. ...
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...