ban2

Еден од најчестите изговори на оние што не сакаат да вежбаат е – презафатена сум и немам доволно време за теретана.

Read more...

Алиша Босио има осмислено серија вежби кои се прилагодени на типот на костим за капење што го носите летно време.

Read more...

Звучи неверојатно, но сосема е изводливо доколку малку се помачите и се одречете од секакви благи работи, грицки, мрсна и калорична храна во текот на четири дена и се задржите на здрави намирници.

Read more...

„30 day Shred" е програма за вежбање на познатата фитнес инструкторка и судија во популарното шоу "The Biggest Loser", Џилиен Мајклс, со помош на која можете буквално да го извајате своето тело.

Read more...

Доколку сакате да се подготвите за летните денови кои следуваат и да блескате во вашите бикини, послушајте ги советите на ангелите на Викторија Сикрет, Џасмин Тукс и Лили Елдриџ.

Read more...

jenifer1 cr

Овој познат тренер ги споделил и своите тајни и препораки како можете да добиете прекрасен задник со совршени пропорции без да имате славен тренер.

Read more...

kafe1 cr

Според експертите најдобро е да се прават чучнувања, без користење на дополнително оптоварување, исто така склекови, стомачни без подигнување на `рбетот од подлогата, како и подигнување на телото и нозете лежејќи на градите.

Read more...

Дури и оние кои постојано се жалат дека немаат време за вежбање, веќе нема да имаат изговор затоа што за оваа вежба се потребни само 30 до 60 секунди

Read more...

Убавата Галинка Миргајева се прослави на интернет поради неверојатната сличност со популарната холивудска актерка и видео снимките кои го откриваат секој детаљ од нејзината совршена фигура.

Read more...

Кликнете плеј и почнете со вежбање...

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?