ban2

Ако немате време за посета на теретана или едноставно финансиите не ви го дозволуваат тоа, немојте воопшто да се грижите.

Read more...

Секоја дама која посветува внимание на својот изглед има по некој трик кој и помага полесно да ги поднесе откажувањата и трудот.

Read more...

Маги Фиеро е мајка на три деца и главна актерка во оваа инспиративна приказна за слабеење.

Read more...

zadnik2 cr

Ќе ви треба мало шише со вода, патики и може да почнете.

Read more...

kardio1 cr

„Fitness Blender“ креираа кардио тренинг кој можете да го изведувате во домашни услови и за кој не ви е потребна никаква опрема.

Read more...

Ова видео стана вистински хит бидејќи навистина многу девојки сакаат да имаат цврста и убаво обликувана позадина, но исто така и многу од нив немаат желба или навика за вежбање.

Read more...

Сега е вистинското време за „аква“ јога

Read more...

vezba

Оваа едноставна, лесна вежба ваја посилни и поцврсти стомачни мускули, а се обложуваме дека не сте ја пробале до сега...

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?